11:16  EYPIO, TOROSLAR’ıN KAR FESTIVALI’NDE  11:16  YENIŞEHIR DEPREMZEDELER İÇIN EL ELE VERDI  11:14  MERSIN FıRıNCıLAR ODASı’NDAN BAŞKAN DINÇER’E ZIYARET  11:12  BÜYÜKŞEHIR, 10 AYDA 1500 KEDI VE 2 BIN KÖPEĞI IYILEŞTIRDI  11:10  AYDıN GÜVEN GÜRKAN YENIŞEHIR’DE ÖLÜMSÜZLEŞTI  11:08  BAŞKAN YıLMAZ’DAN, ELAZıĞLıLAR DERNEĞI’NE ZIYARET   11:06  BAŞKAN SEÇER: “DERDİM KAVGA DEĞİL, MERSİN’E HİZMET ETMEK”  11:04  ANAMUR MUZU ÇİKİTAYI YENDİ   10:14  BAŞKAN YıLMAZ, ESNAF VE VATANDAŞLARLA BULUŞUYOR  10:11  TOROSLAR, KıŞ TURIZMI’NDE MARKA OLACAK  10:04  “TÜRKİYEYİ VERMEM”  10:01  BÜYÜKŞEHİR’DEN ÇİFTE MÜJDE  10:00  BAŞKAN GÜLTAK; “KADINI VE GENCİYLE ÜRETEN BİR AKDENİZ HEDEFLİYORUZ”  15:41  UĞUR MUMCU NIÇIN ÖLDÜRÜLDÜ?  15:39  AYDıN TANıMı VE UĞUR MUMCU  10:24  30 NO’LU KOMITE SIGORTA BILINCININ ARTMASıNı ISTIYOR   10:24  CHP’DE IL BAŞKANLıĞı YARıŞı  10:22  BAŞKAN GÜLTAK, HALK GÜNÜNDE VATANDAŞLARı MAKAMıNDA AĞıRLADı  10:20  ŞAMPIYONLUK KUPASıNı BAŞKAN ÖZYIĞIT’E TAKTIM ETTILER  10:20  KAR VOLEYBOLU TÜRKIYE ŞAMPIYONASı HEYECANı TOROSLAR’DA 

Uyanın artık!

Av. İzzet Uludağ yazdı

CHP İSTANBUL İL BAŞKANI:
"PARTİDE SADECE ULUSALCILARLA ANLAŞAMADIM!" DEMİŞ!

EY KAFTANCIOĞLU, MADEM "APO'NUN HEYKELİNİ MEYDANLARA DİKECEĞİZ" DİYEN, ÜLKEMİZİ BÖLMEYİ KAFASINA KOYMUŞ OLAN HDP EŞ BAŞKANI SELO İLE ÇOK UYUMLUSUN VE ANLAŞABİLİYORSUN

ELBETTE Kİ;

DEVRİMCİ ATATÜRK, ADI ÜZERİNDE, EN ULUSALCIMIZ, EN MİLLİMİZ, TÜRK MİLLETİ'NİN ŞEFİ, HEPİMİZİN ATASI İLE BİZİMLE, ALTI OK'U VE MİLLİYETÇİLİK VE HALKÇILIK İLKELERİNİ GÖZ BEBEĞİ GİBİ KOLLAYAN, SAVUNAN ATATÜRKÇÜLERLE ASLA ANLAŞAMAZSIN!

İdeolojik ve siyasi dokularımız uyuşmaz çünkü!

Esasen biz, gerçek Atatürkçüler de partide sinsi bir hizip faaliyeti içinde, gerçek niyetini saklayarak kafasında yer etmiş, 2010'lardan kalan Açılım ve Türksüz bir anayasa ve bölünmeye çanak tutma çizgisini savunarak, bu yönlerini ve esas niyetlerini saklayarak hasbelkader yönetimlere gelmiş olan, Atatürk karşıtı neo liberal klik, hizip, grup ve kişilere karşıyız, doğaldır ki ideolojik doku uyuşmazlığı içindeyiz.
Türksüz anayasaya kapı aralayan bütün klik, hizip, grup ve devşirilmiş üyelerle ideolojik ve siyasi uyuşmazlık nedeni ile hiç bir zaman bağdaşamadık, anlaşamadık. 
Biz Atatürk'e, sözde Ermeni katliamı nedeni ile "katliamcı" diyen, O'nu "kefere" ilan eden, Türk Milli Devleti'ne, Türk Milleti'ne, bölünmez bütünlüğe ters olan her ideolojiye parti içinde karşıyız. 
1919 yılı Temmuz Ayı'nda ERZURUM KONGRESİ'nde alınan "Milli sınırlar içinde bulunan vatan parçaları bir bütündür. Birbirinden ayrılamaz." kararı doğrultusunda taslak CHP'den de gelmiş olsa bu karara aykırı bütün Açılım, Yerel Özerklik, Eşit Yurttaşlık, Ana Dilde Eğitim vb adlar altında fikir, açıklama, karar, eylem, ittifak görüşmeleri, TBMM araştırması vb çalışmaları ne AMASYA TAMİMİ, ne ERZURUM ve ne SİVAS KONGRELERİ kararlarına uygun olmadığı, taban tabana zıt olduğu için kabul etmiyoruz, bunları savunan İL BAŞKANI ve klikdaşlarını Atatürkçüler olarak REDDEDİYORUZ!
Bu parti, kurtuluş savaşında önder rol oynaması için, savaşa komuta edebilmek amacıyla Atatürk tarafından kurulmuştur. Bütün milletin partisidir, etnik ya da inanca dayalı bir bölünmeyi, ne parti içinde ve ne de Türk milleti nezdinde kabul etmiyoruz. 
Etmeyeceğiz. 
Sözde Ermeni soykırımını kabul edenlerin Atatürk'ün partisinde yeri yoktur. 
Ama maalesef, Atatürkçülerin uyanıklıklarını kaybetmiş olmaları nedeni ile bir sızma, işgal ve partiyi zıttına dönüştürme harekâtı vardır.
Uyanın artık!


Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır..!

    Bu Habere Hen?z Yorum Yap?lmam??..!
 
  HIZLI ARA
 
 
 
  HAVA DURUMU
 
..

Mersin Haberleri, Mersin Son Dakika, Mersin Haber, Haberler, Son Dakika, Mersin, Mersin Siyaset 
 
ANASAYFA İLETİŞİM KÜNYE GİRİŞ SAYFAM YAP SIK KULLANILANLARA EKLE GİZLİLİK İLKELERİ

 
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
demokratmersin.com © Copyright 2007-2020 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

URA MEDYA