14:31  AHH MERSİN, VAH MERSİN....  10:20  SOL’DA 50 YıLıN IKI ÇIZGI MÜCADELELERI-5  10:19  SOL’DA 50 YıLıN IKI ÇIZGI MÜCADELELERI-4  11:39  MTOSB HıZLA BÜYÜYOR  11:33  SEÇER: “BELEDİYEDEKİ TÜM HARCAMALAR BENİM KONTROLÜMDE”  11:29  MERSİN’İN DOĞU SAHİLLERİ YENİLENİYOR  11:27  BAŞKAN YıLMAZ BIRLIK ÇAĞRıSı YAPTı   11:19  GENÇLIK KAMPLARı NIYE KAPALı?  11:16  AKDENIZ’DE AÇıK HAVA SINEMA GÜNLERI BAŞLADı  14:45  SOL’DA 50 YıLıN IKI ÇIZGI MÜCADELELERI-3  10:51  SOL’DA 50 YıLıN IKI ÇIZGI MÜCADELELERI-2:   09:54  SOL’DA 50 YıLıN IKI ÇIZGI MÜCADELELERI-1:   09:51  BAYRAMDA GÖRDÜKLERİM / GÖREMEDİKLERİM...  14:30  KAZ DAĞLARI YÜREKLERİ YAKIYOR  14:28  DEPREMİ UNUTMA  09:52  LOJISTIK SEKTÖRÜNDE TEHLIKE KAPıDA   09:49  BAŞKAN GÜLTAK, PAZARCı ESNAFıNıN KAHVALTıSıNA KATıLDı  09:33  YABANCI TURİST MERSİN’DE 2 GÜN KALIYOR  09:31  ESKI MıSıR’DA BESLENME  12:54  ÜRETIM DEVRIMI’NIN ANAHTARı ‘DEVLETÇILIK İLKESI’DIR 

Uyanın artık!

Av. İzzet Uludağ yazdı

CHP İSTANBUL İL BAŞKANI:
"PARTİDE SADECE ULUSALCILARLA ANLAŞAMADIM!" DEMİŞ!

EY KAFTANCIOĞLU, MADEM "APO'NUN HEYKELİNİ MEYDANLARA DİKECEĞİZ" DİYEN, ÜLKEMİZİ BÖLMEYİ KAFASINA KOYMUŞ OLAN HDP EŞ BAŞKANI SELO İLE ÇOK UYUMLUSUN VE ANLAŞABİLİYORSUN

ELBETTE Kİ;

DEVRİMCİ ATATÜRK, ADI ÜZERİNDE, EN ULUSALCIMIZ, EN MİLLİMİZ, TÜRK MİLLETİ'NİN ŞEFİ, HEPİMİZİN ATASI İLE BİZİMLE, ALTI OK'U VE MİLLİYETÇİLİK VE HALKÇILIK İLKELERİNİ GÖZ BEBEĞİ GİBİ KOLLAYAN, SAVUNAN ATATÜRKÇÜLERLE ASLA ANLAŞAMAZSIN!

İdeolojik ve siyasi dokularımız uyuşmaz çünkü!

Esasen biz, gerçek Atatürkçüler de partide sinsi bir hizip faaliyeti içinde, gerçek niyetini saklayarak kafasında yer etmiş, 2010'lardan kalan Açılım ve Türksüz bir anayasa ve bölünmeye çanak tutma çizgisini savunarak, bu yönlerini ve esas niyetlerini saklayarak hasbelkader yönetimlere gelmiş olan, Atatürk karşıtı neo liberal klik, hizip, grup ve kişilere karşıyız, doğaldır ki ideolojik doku uyuşmazlığı içindeyiz.
Türksüz anayasaya kapı aralayan bütün klik, hizip, grup ve devşirilmiş üyelerle ideolojik ve siyasi uyuşmazlık nedeni ile hiç bir zaman bağdaşamadık, anlaşamadık. 
Biz Atatürk'e, sözde Ermeni katliamı nedeni ile "katliamcı" diyen, O'nu "kefere" ilan eden, Türk Milli Devleti'ne, Türk Milleti'ne, bölünmez bütünlüğe ters olan her ideolojiye parti içinde karşıyız. 
1919 yılı Temmuz Ayı'nda ERZURUM KONGRESİ'nde alınan "Milli sınırlar içinde bulunan vatan parçaları bir bütündür. Birbirinden ayrılamaz." kararı doğrultusunda taslak CHP'den de gelmiş olsa bu karara aykırı bütün Açılım, Yerel Özerklik, Eşit Yurttaşlık, Ana Dilde Eğitim vb adlar altında fikir, açıklama, karar, eylem, ittifak görüşmeleri, TBMM araştırması vb çalışmaları ne AMASYA TAMİMİ, ne ERZURUM ve ne SİVAS KONGRELERİ kararlarına uygun olmadığı, taban tabana zıt olduğu için kabul etmiyoruz, bunları savunan İL BAŞKANI ve klikdaşlarını Atatürkçüler olarak REDDEDİYORUZ!
Bu parti, kurtuluş savaşında önder rol oynaması için, savaşa komuta edebilmek amacıyla Atatürk tarafından kurulmuştur. Bütün milletin partisidir, etnik ya da inanca dayalı bir bölünmeyi, ne parti içinde ve ne de Türk milleti nezdinde kabul etmiyoruz. 
Etmeyeceğiz. 
Sözde Ermeni soykırımını kabul edenlerin Atatürk'ün partisinde yeri yoktur. 
Ama maalesef, Atatürkçülerin uyanıklıklarını kaybetmiş olmaları nedeni ile bir sızma, işgal ve partiyi zıttına dönüştürme harekâtı vardır.
Uyanın artık!


Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır..!

    Bu Habere Hen?z Yorum Yap?lmam??..!
 
  HIZLI ARA
 
 
 
  HAVA DURUMU
 
..

Mersin Haberleri, Mersin Son Dakika, Mersin Haber, Haberler, Son Dakika, Mersin, Mersin Siyaset 
 
ANASAYFA İLETİŞİM KÜNYE GİRİŞ SAYFAM YAP SIK KULLANILANLARA EKLE GİZLİLİK İLKELERİ

 
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
demokratmersin.com © Copyright 2007-2019 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

URA MEDYA