12:09  700 YıLLıK KITABıN SıRLARı ÇÖZÜLMEYE ÇALıŞıLıYOR  12:07  TOROS ÜNIVERSITESI’NDE AKADEMIK YıL TÖRENLE AÇıLDı  12:05  GAZETECI ŞEHITOĞLU, TOROSLAR BELEDIYE MECLIS ÜYESI A.ADAYı   12:03  ORTAYLı: ’12 ADALARı LOZAN’DA VERDIK’ DEMEK CEHALETTIR  12:00  TALAY; “BELEDİYE İĞNELİ FIÇIYA DÖNDܔ  11:38  ’BATı KARADENIZ’IN EFES’I ARKEOLOGLARı HEYECANLANDıRıYOR  11:37  KUYUCUOĞLU, MERSIN’LE ILGILI PROJELERI TAKIP EDIYOR  11:35  BAŞKAN TUNA: KENTI EN BÜYÜK EKSIĞI, MERSINLILIK BILINCIDIR  11:33  LIBYA’YA ABD-FRANSA TUZAĞı  11:31  DOĞU PERINÇEK: ’TÜRK HUKUKUNDAN VAZGEÇMEK, MILLIYETÇILIK DEĞILDIR.’  17:26  MUSTAFA SAGIR ULUS MEYDANıNDA ASıLıR   11:38  MTSO SANAT GALERISI’NDE, SANATLı GÜNLER YENIDEN BAŞLADı  11:33  CHP’DE ADAY ADAYLıĞı YARıŞı HıZLANDı  11:30  BARO BAŞKANı YEŞILBOĞAZ YENIDEN BAŞKAN SEÇILDI  11:29  CHP’LI KUYUCUOĞLU: KRIZIN FATURASı ESNAFA KESILEMEZ  11:20  ÜNIVERSITE CADDESI FUHUŞ BATAĞı OLMASıN!  11:18  HAYALET FAKÜLTELER MECLİS GÜNDEMİNDE  11:16  SABRI TEKLI: 5 MADDELIK PLAN SANAYICILERIMIZI SEVINDIRDI  11:14  SONER SERTTŞ: MILLI DEĞERLERIMIZLE YÜKSELIŞE GEÇECEĞIZ  11:12  İŞLETMELERIMIZ DE; VATANDAŞLARıMıZ DA MANIPÜLASYONLARA EZDIRILMEMELI … 
Aktay: Kılıçdaroğlu, yeni ekip oluşturacak

Cumhuriyet Halk Partisi Mersin İl Başkanı Adil Aktay, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tarafından partide yeni bir çalışma ekibi oluşturulmasının olağan bir durum olduğunu ve genel başkanın bu kararını olgunlukla ve saygıyla karşıladıklarını söyledi.

KILIÇDAROĞLU, YENİ ÇALIŞMA EKİBİ OLUŞTURACAK 

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan MYK toplantısının ardından açıklama yaptı. Genel Başkan Kılıçdaroğlu'nun yeni bir çalışma ekibi oluşturacağının altını çizen Tezcan, “Seçimlerden hemen sonra bütün MYK bu konuda sayın genel başkanın yapacağı tasarrufu destekleyeceklerini belirttiler. Bugün de bu beyanlarını tekrar ettiler. Bundan sonrası genel başkanımıza kalmıştır. Sayın Genel Başkanımız önümüzdeki süreçte, CHP’nin yeni döneminin yönünü çizmek, hızlı bir şekilde bir taraftan yerel seçimlere hazırlanmak,  bir taraftan da siyasi ve iktisadi krizi içerisinde yol haritasını belirlemek üzere yeni çalışma ekibi oluşturulacaktır. Biz CHP olarak genel başkanımızın çalışmalarında destek vermeye devam edeceğiz. 2014’ten beri CHP’de bir parti reformu başlamıştır” ifadelerini kullandı. 

Partide yeni çalışma ekibi oluşturmasıyla ilgili Cumhuriyet Halk Partisi Mersin İl Başkanı Adil Aktay, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun bu kararını olgunlukla karşıladıklarını ve saygı duyduklarını söyledi. Aktay, “Önümüzde önemli bir yerel seçim var. Ve aynı zamanda Kurultayla ilgili çalkantılı bir süreç yaşadık. Sonuç olarak da olağanüstü kurultaya gidilmiyor. Böyle bir değişime gidilmesi genel başkanımızın tasarrufundadır. MYK’daki değişim Genel başkanımızın takdiridir ve onun kararını saygıyla karşılıyoruz” dedi.


Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır..!

    Bu Habere Henüz Yorum Yapılmamış..!
 
  HIZLI ARA
 
 
 
  HAVA DURUMU
 
..

Mersin Haberleri, Mersin Son Dakika, Mersin Haber, Haberler, Son Dakika, Mersin, Mersin Siyaset 
 
ANASAYFA İLETİŞİM KÜNYE GİRİŞ SAYFAM YAP SIK KULLANILANLARA EKLE GİZLİLİK İLKELERİ

 
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz..!
demokratmersin.com © Copyright 2007-2018 Tüm hakları saklıdır..! İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz..!

URA MEDYA