14:46  AV. HIBE GÖKALP: GÖÇMEN KAÇAKÇıLıĞı   14:46  KADıNA ŞIDDETE KARŞı ’KIR’ FARKıNDALıK YARATTı   14:44  BAŞKAN SEÇER TARSUS’TA ESNAFıN SORUNLARıNı DINLEDI  14:43  TAKSI VE MINIBÜSLERIN İLAÇLANMASı SÜRÜYOR  14:41  BAŞKAN YıLMAZ: SAĞLıK ÇALıŞANLARıNA MINNETTARıZ  14:38   ESAT ARSLAN: BU YUNAN’ıN YAPTıĞıNı…  14:37  AKDENIZ’DE IBADETHANELERE ’KORONA VIRÜS’ ÖNLEMI  14:35  19. MERSIN ULUSLARARASı MÜZIK FESTIVALI ERTELENDI.  14:33  TARİHTEKİ SALGIN HASTALIKLAR  14:31  YENİŞEHİR BELEDİYESİNDEN ‘DOLANDIRICILIK’ UYARISI  14:30  DINÇER, “SEYYARLA DAHA ETKIN VE VERIMLI MÜCADELE EDILMELI”  14:29  YURDUMUN ÜSTÜNDE SÖNMEYEN ATEŞ!  11:47  BÜYÜKŞEHIR’IN OTOBÜSLERINDE CORONA’YA KARŞı ÖNLEM ALıNıYOR  11:37  MTOSB BAŞKANı SABRI TEKLI: DEVLETIMIZIN YANıNDAYıZ  11:34  CHP TARSUS İLÇE KADıN KOLLARı BAŞKANı MERYEM KıR OLDU   11:31  BAHAR KALKANı OPERASYONU’NA MERSIN’DEN TAM DESTEK   11:31  AKDENIZ BELEDIYE MECLISI TOPLANDı  11:29  AKUT FOTOĞRAF SERGISI ILE DEPREM FARKıNDALıĞı YARATıYOR  11:29  GORAN BREGOVIÇ EFSANESI MERSIN’DE.  11:25  TOROSLAR’ıN TARıMSAL ÜRÜNLERI GÖRÜCÜYE ÇıKTı 

BOP’ÇULAR, KANLI ELLERİ ve KİRLİ PLANLARI İLE YENİDEN BÖLGEMİZDE İŞ BAŞINDA!

Av. İzzet Uludağ

BOP'un mimarlarından, dünyada gerçekleşen her kargaşanın ortaya çıkmasından sorumlu olan ve ülkelerin çatışarak bölünmesinin altından çıkan CIA elemanı JEFFREY, ülkemize gelerek yayvan bir Türkçe ile, İDLİB şehitlerimize "şehidimiz" (!) demiş.

Adamdaki pişkinliğe, utanmazlığa bakın siz!
Nereden sizin "şehitleriniz" oluyor?
Sen kimi kandırıyorsun?
ABD değil mi;
PKK'ya kahraman askerlerimizi şehit etmek, ülkemizi bölmek için 30.000 TIR silah, askerî donanımları için ayrıca her yıl milyonlarca dolar parayı bütçeye koyan, terör örgütüne karşılıksız veren?
ABD değil mi,
SURİYE'yi içinden çıkılmaz hale sokan, bölgeyi bölüp parçalayan, milletleri birbirine düşüren?
Eyy ABD, sen değil misin,
Milyonlarca mazlum insanın, Arap'ın, Türk'ün, Kürt'ün kanını döken, kadınların ırzına geçen?
Askerlerimizin başına çuval geçiren ABD değil miydi?
Unuttuk mu?
Daha geçen hafta ülkemiz, güzel yurdumuz Türkiye'ye karşı Doğu Akdeniz'de tatbikatlar düzenleyen emperyalist ABD değil mi?
"Ekonominizi mahvederim" diyerek ambargolar uygulayan ABD'den başka hangi emperyalist güçtür?
15/16 TEMMUZ 2016 gecesi 251 şehit verdiğimiz darbe girişimi ABD Gladyosu FETÖ tarafından yapılmadı mı! ABD, İNCİRLİK Hava Üssünden bu Amerikancı darbeye lojistik destek sağlamadı mı? FETÖ'cüler, ABD'yi mesken ve karargâh tutup oradan ülkemize nefret kusmuyorlar mı? Kara propagandanın merkezi ABD değil mi?
Unuttuk mu?
Artık yeter?
Bugün ABD'nin esas amacı, İDLİB'deki sorunlardan yararlanarak, İDLİB'deki yangının üzerine benzin dökerek Türkiye ile Suriye'yi karşı karşıya getirmeye ve savaştırmaya ve inisiyatifi eline almaya uğraşmaktaktır.
Bütün oyunları, bunun üzerinedir, bölgede var olmak için ABD'nin başka şansı kalmamıştır.
Son günlerde artan ilişkiler, kaldırılan yaptırımlar, JEFFREY'in ülkemizi ziyareti ve "şehitlerimiz" diye başlayan konuşması bu nedenledir.
Zaafiyete kapılmak, oyuna gelmektir.
Millî uyanıklık zamanıdır.
Millî devlet aklı zamanıdır.
Bu oyuna gelmemek için Atatürk'e ve Türk milletinin ve Türk millî devletinin çıkarlarına sıkıca sarılmalı, bu oyunu zorunlu olarak boşa çıkarmalıyız!
Eyy ABD!
Bu kargaşa günlerinde, bu bölücü ve yıkıcı ortaklarınla;
Türk milletini artık kandıramayacaksın!
Bugün millî devletin stratejik olarak çıkarına uygun olarak almamız gereken tek doğru tutum, ülkemizde ve SURİYE'nin kuzeyinde bir sözüm ona bağımsız bir "KÜRDİSTAN" kurma çabasında bulunan ABD ve İSRAİL'i ve dolaylı olarak PKK ve FETÖ'yü memnun edecek, bayram yapmalarını sağlayacak olan SURİYE ile bir savaşa girişmek asla değildir.
Çözüm özetle;
Aksine bölgede, terörü, savaşı ve bölünmeyi, açıkçası ülkemizdeki üniter yapıyı bozarak ABD tarafından BOP çerçevesinde kurulmak istenen "bağımsız Kürdistan" adı altında bir şer yuvasının oluşumunu önlemek için aynı sorunlarla, aynı terör örgütleri ile başı belada olup bunlarla mücadele eden SURİYE devleti ile el ele vermektedir.
Başka bir çözüm yolu yoktur.
Söyleyeceğimiz tek şey;

Yankee go Home


Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır..!

    Bu Habere Hen?z Yorum Yap?lmam??..!
 
  HIZLI ARA
 
 
 
  HAVA DURUMU
 
..

Mersin Haberleri, Mersin Son Dakika, Mersin Haber, Haberler, Son Dakika, Mersin, Mersin Siyaset 
 
ANASAYFA İLETİŞİM KÜNYE GİRİŞ SAYFAM YAP SIK KULLANILANLARA EKLE GİZLİLİK İLKELERİ

 
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
demokratmersin.com © Copyright 2007-2020 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

URA MEDYA