NATO’YA HAYIR! | DEMOKRAT MERSİN | Mersin'in Demokrat Gazetesi

 
 
 
11:37  BAŞKAN SEÇER, TARSUS HALKIYLA BULUŞTU  11:28  HALKKENT ÇOCUK GELİŞİM MERKEZİ’NDE SEVGİ DOLU ETKİNLİK  11:20  ARSLAN: LAHEY ADALET DIVANı’NıN İLK İSRAIL KARARı  11:20  SEÇER’DEN KENTE SPOR TESISLERI VE SAHA MÜJDESI  11:15  CHP İL BAŞKANı ÖMÜR: YENI ZAFERLERE IMZA ATACAĞıMıZDAN EMINIM  11:11  ÖZYIĞIT, 5 YıLLıK HIZMET SÜRECINI DEĞERLENDIRIYOR, ÖNERILERI ALıYOR  11:05  CHP TARSUS BELEDIYE BAŞKAN ADAYı ALI BOLTAÇ: " SİYASETE DEĞİL HİZMETE ODAKLIYIZ"  10:59  “KADıNı DEĞERSIZLEŞTIREN SIYASI ANLAYıŞA KARŞı MÜCADELE EDECEĞIZ”  10:47  BAŞKAN ÖZYIĞIT,“TARıM ALANıMıZ KıSıTLı ANCAK BILIMI KULLANıYORUZ”  10:31  BÜYÜKŞEHIR ÖYKÜ YAZARLARıNı UNUTMADı  13:20  BIR MERSIN SEVDALıSı ŞINASI DEVELI…  13:01  KIŞ: “ZEYTİNYAĞI FABRİKASINA BİLE SEÇMEN KAYDI YAPILMIŞ”  12:14  ÜRETİMDE VERİMSİZLİK TÜRKİYE’NİN TEMEL SORUNU OLMAYA DEVAM EDİYOR  11:53  BÜYÜKŞEHİR’İN AKILCI PROJELERİ DOĞA DOSTU SONUÇLAR DOĞURUYOR  20:49  KıŞ: ÇUKUROVA BÖLGESI, TARıM VE SANAYIDE TEŞVIK BEKLIYOR  20:43  SEÇER’DEN BÜYÜKŞEHİR’İN EMEKÇİLERİNE ZAM MÜJDESİ  11:32  NATO’YA HAYIR!  11:05  “EVİMİZ ATÖLYE” PROJESİ BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR  20:42  KıŞ, TICARET BAKANı’NA ZAM YAĞMURUNU SORDU  20:29  BAŞKAN SARı, “PLAKALARDA KAREKOD UYGULAMASı BAŞLADı” 
NATO’YA HAYIR!

 

NATO’YA HAYIR!

Av. İzzet Uludağ

İSVEÇ'İN TBMM'NDE "EVET OYU ALARAK" NATO'YA KABULÜ, BÖLGEDE SADECE İSRAİL'E YARAYACAKTIR

NATO'nun genişlemesinin Atatürk önderliğinde emperyalizme karşı verdiğimiz kurtuluş savaşı sırasında kurulan Gazi TBMM'de kabul edilmesi, öncelikle binlerce yıllık Türk devlet tarihine karşı yapılmış büyük bir utanç ve yüz kızartıcı bir ayıptır.

Bu oylamada ülkemizde darbeler dahil bütün melanetlerin merkezi olan NATO'nun genişlemesine "EVET" oyu kullanan vekiller de, artık Türk Milleti'ni, Türk Milli Devleti'nin bağımsızlığını ve onurunu temsil eden milletvekili sıfatını hak etmeyeceklerdir!

Ayrıca dünya hegemonyası peşinde koşan ABD emperyalizmi ve bu gücün savaş arabası olan NATO'nun desteğiyle cesaret bulan Siyonist İsrail'in 75 yıldır Filistin halkına toplumsal temizlik anlamı taşıyan saldırılarına, katliamlarına onay vermek demektir. Bu da FİLİSTİN halkına açık bir ihanettir.

Yakın zamanda İsveç'in NATO'ya katılması Atatürk'ün Kurtuluş Savaşı'nın ateşi içinde kurduğu Gazi TBMM'de oylanacaktır.

Ya NATO'nun genişlemesi için verilecek EVET oyu ile bölgemizde İsrail'in ve dünya üzerinde de ABD'nin dikensiz gül bahçesine girer gibi kolayca yayılmasına; Ya da verilecek HAYIR oyu ile özellikle bölgemizde başta Filistin olmak üzere bütün mazlum milletlerin ve millî devletlerin saldırgan ABD emperyalizmi ve yıkıcı ve yakıcı Siyonist İsrail karşısında çok daha fazla güçlenmesine hizmet edecektir.

Tarih, bu iki iradeyi ve tercihi de asla unutulmayacak olaylar ve sınavlar bölümüne yazıp kalın harflerle kayıt altına alacaktır.

Kimlerin EVET, kimlerin HAYIR oyu vereceği, onların geleceklerini de belirleyecektir elbette.

Türk milleti, bunu da asla aklından çıkarmayacaktır.

NATO'nun genişlemesine verilecek HAYIR oyu, insanlık için de çok hayırlı olacaktır.

TBMM'nde yapılacak bu oylama, hangi partilerin ABD emperyalizmi ve İsrail Siyonizmi ile ya da hangi partilerin mazlum milletlerle yakın olduklarını açıkça ortaya serecektir.

Bugün, Atatürk'ün Kurtuluş Savaşı'nın ateşi içinde kurduğu Gazi TBMM'de yapılacak olan NATO oylamasında sadece HAYIR diyen vekiller tarihte rol oynayıp altın sayfaya yazılacaktır.

"NATO'YA EVET" VATANIMIZA VE BÜYÜK İNSANLIĞA İHANETTİR!

NATO'YA HAYIR!

 Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır..!

    YORUM BULUNMUYOR!


 
  HIZLI ARA
 
 
 
  HAVA DURUMU
 
..

Mersin Haberleri, Mersin Son Dakika, Mersin Haber, Haberler, Son Dakika, Mersin, Mersin Siyaset 
 
ANASAYFA İLETİŞİM KÜNYE GİZLİLİK İLKELERİ

 
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
demokratmersin.com © Copyright 2007-2024 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

URA MEDYA